ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Painting Machine

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
iliach
Snotling

Liczba postów : 1

PisanieTemat: Painting Machine   Pią Lut 27, 2015 12:29 am

Cześć! chciałem się przywitać, ale widzę, że macie tu również oddzielny dział dla "bitewniakowych artystów" więc postanowiłem pozdrowić wszystkich w tym miejscu oraz przedstawić swoją działalność Smile

Na początku jednak, chciałbym podziękować chłopakom za wspaniałą grę na DMP, serio fajnie się z wami grało i byliście jednym z niewielu timów, którzy super się zachowywali oraz reprezentowali swój klub dobrą postawą, zero spin oraz miła atmosfera. Z tego też powodu mam prośbę - czy sympatyczni ludzie których miałem przyjemność poznać w Poznaniu mogliby jakoś dać znać jaki tu mają nick na forum albo może byliby w stanie podać jakiś lepszy kontakt? Razz

A tak przy okazji, jako iż jest to dział dla malarzy, to serdecznie zapraszam do subskrybowania kanału mojego studia. Mamy już ponad 800 subów i chcemy rozwijać naszą działalność w internetach, tak więc wszelkie sugestie co do rozbudowania kanału są mile widziane Smile ( nie zapomnijcie też podesłać linka swoim znajomym z innych klubów Razz )

Link
Powrót do góry Go down
łosiu
Admin

Liczba postów : 2692

PisanieTemat: Re: Painting Machine   Pią Lut 27, 2015 8:54 am

W teamie byli (wg xywek na forum):
- Szczur
- MGM
- Amittus
- (jego brat - nie posiadający konta na tym forum chyba)
- faLus

MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2293

PisanieTemat: Re: Painting Machine   Pią Lut 27, 2015 9:58 am

Hehe, miło Was zobaczyć ;D. Widzę że trzymacie wysoki poziom dobrego humoru również poza DMP. Ja grałem Eldarami z Draigowingiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Painting Machine   

Powrót do góry Go down

Painting Machine
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1