ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Fantazjon i konkurs malarski

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
faLus
Ork Shaman

Liczba postów : 976

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 9:00 am

Wilku, no offense ale najwyraźniej mają wypaczony gust. To jedyna armia która odstawała od reszty więc się przyjrzałem. Poziom co najwyżej tutka 1 nr lotra z dea.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 9:03 am

Wierz mi, jestem obiektywny. A przeżyłem szok gdy usłyszałem parę dni później, że to tym zająłeś 2 miejsce Wink
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 9:11 am

Naprawdę nie zamierzam tych dziewczyn obrażać czy coś. Zalatuje mi to jednak analogią do pewnego turnieju lotra.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 9:18 am

Poprosiłem Konriego o ocenę hobbystyki (przyzwoity malarz). A on dał max. najbrzydszej, połamanej armi zalanej farbą. Z nielicznymi śladami drybrusha xD
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 9:20 am

Od tamtej pory go nie prosiłem o ocenę hobbystyki (gwoli ścisłości, moja armia nie była wtedy oceniana Wink ).
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

Liczba postów : 125

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 9:39 am

No to wyjaśnię. Szczeliny w hełmie nie pomalowane z prostego powodu, te modele nie są skończone, ale dałem tak jak i nasza reszta, aby zapełnić gablotę i żeby zwiedzający mieli na co popatrzeć. Jak mówiłem wcześniej na tym forum, w Kołobrzegu nie ma pomalowanych armii. Ale... ponieważ oceniały osoby nie zajmujące się malowaniem więc nie przyglądały się każdej rysie i każdemu detalowi.

Hm moja armia ostawała jako jedyna od reszty? Ok spoko, widzę, że ogólnie na tym forum jest jakaś mania jechania mnie o wszystko, jestem już przyzwyczajony. I nie, nie nadymam się jak indor, ale nie wmówicie mi, że wygląda beznadziejnie. Dla mnie wystarczający tabletop. Wam sie nie podoba? Spoko, wolę lepiej grac niz malować Very Happy

Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 10:07 am

Wilku, primo-ja po tobie jakoś nie jeżdżę :p
Secundo-nawet nie wiedziałem, że to twoja armia. Wnioski wyciągaj sam Wink
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 10:24 am

Ale naprawdę ja nie wiem w czym problem. Malowania nie zmienię bo mi się podoba schemat kolorystyczny. Np Catachanie Banana to dla mnie ohyda bo nei lubię ani modeli ani ich schematu, ale jak jemu się podoba to ok. Rozumiem, że jest jakiś problem, że kolejność nie wyglądała:
1. Szczur
2. Paweł
..
..
347867. Wilk

Ale ja naprawdę nie miałem z tym nic wspólnego i oceniały dziewczyny. Kto miał oceniać? Ktoś od nas to my bysmy mieli presję, że goście musza wygrać, a każdy wygrany z naszych byłby odczytany jako faworyzowanie. następnym razem jak skończę malować swoją paskudną armię i będę grał z Wami, to może będzie tak ohydna, że dostaniecie mdłości i nie będziecie mogli skutecznie grac  Very Happy   Wink 

Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2293

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 10:42 am

Wilk napisał:
 Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Neutral  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Mad  Mad  Mad  Mad 

Wrzuć jak możesz zdjęcia albo link do zdjęć, bo aż jestem ciekawy czego Ty tak zaciekle bronisz? Jak się Bananowi czy Falusowi nie podoba to miej to w dupie i tyle. A nie straszysz ich że powiesz cholera wie jakim dziewczynom które ch.j ich obchodzą jakieś pierdoły   Rolling Eyes .

Ostatnio zmieniony przez MGM dnia Czw Lip 03, 2014 10:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

Liczba postów : 3818

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 10:43 am

Ja i bez tego mam uczulenie na elfy wszelkiej maści kosmiczne czy nie i mam mdłości na ich widok Razz

Podobnie jak na małe niebieskie ludziki.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 10:44 am

Wilku, każda twoja wypowiedź przybliża mnie do tezy, że kreujesz się na męczennika na którego wszyscy się uwzięli :/
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 10:54 am

A następnym razem poproście quinsa o fachowe opinie i nie ma problemu. Chyba, że Banan będzie w mieście, on zawsze coś wymyśli xD
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 11:21 am

Nie, na męczennika się nie kreuje i nie ja wyskoczyłem z narzekaniem.

1. Turniej był oceniany przez osoby spoza środowiska, nie malujące figurek. Zapewne więc nie znają się na cieniowaniu, washowaniu itp itd więc wyniki mogą dziwić.
2. Nie nastawiałem się zupełnie na jakiekolwiek miejsce, bo na Fantasjon przygotowywałem się na turniej, a armię przyniosłem, żeby było więcej modeli w gablocie.
3. Irytuja mnie stwierdzenia, że moje modele są robione na "odwal się", bo poświęciłem im dużo czasu.

Czy to wygląda tak źle?

[/URL]

Bo dla mnie prezentuje się wystarczająco, żeby wystawić na stole.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 11:28 am

Wiesz co, Bananowi wypomniałeś ocenę armii po jednej figurce, nie  Rolling Eyes ...

Hmmm, osobiście po tej jednej fotce to nie wiem o co Bananowi chodziło? Co prawda taki jarmarczny styl do mnie nie przemawia i wolę bardziej sterylne malowanie jak u Szczura, ale to kwestia gustu.
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 11:38 am

Proszę bardzo, nie chciałem spamować.

[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
[/URL]
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 11:57 am

A dlaczego nie dajesz warriorów? Bo akurat mutanty (oprócz nie spiłowanych nadlewek-> czyli nie poświęciłeś im jednak tyle czasu ile próbujesz nam wmówić) wyszły całkiem przyzwoicie. Najlepiej ze zbliżeniami na hełmy.
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 12:05 pm

Warriorów nie daję z prostego względu, że nie są skończeni więc im nie robiłem zdjęć. Nadlewki jesli jakieś zostały to cóz mój błąd. I wiem ile poświęciłem im czasu, nie muszę niczego wmawiać. Ja naprawdę nie twierdzę, że maluję wybitnie. Ale prosze mi nie wmawiać, że to wygląda tragicznie. Jak pomaluję w końcu warriorów to dam zdjęcia, obiecuję. Aktualnie robię Khymery i idzie powoli...szkoda, że nie mam aerografu Razz
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 12:09 pm

Banan spoko, bedzie jakiś turniej u was czy gdzie indziej, ocenia moje malowanie znawcy, dadzą niskie noty, nic się nie ukryje. No problem, ja wiem, ze mam tabletop w najlepszym razie, kończmy juz temat.  flower 
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 12:29 pm

No i widzisz? Odwracasz kota ogonem. Jak "nie byli skończeni" to po co psułeś atmosferę wrzucając ich? A ja akurat dorwałem w swoje ręce warriora. Więc nie próbuj nikomu wmówić, że Twoja armia jest och i ach, jak na konkurs wrzucasz "nie skończone" modele.
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 12:45 pm

Banan na razie to Ty odwracasz kota ogonem próbując mi wmówić rzeczy których nie powiedziałem i wymyślając coraz to nowsze pierdoły. Po raz trzeci Ci piszę, że przyniosłem armię, bo chciał Debian aby gablota była maksymalnie zapełniona. Do konkursu mozna było zgłosić cokolwiek, nawet pomalowaną słabo. Zabronisz mi zgłosić? Ja się o nagrode nie prosiłem, jakby mi zależało to bym siedział przed fantasjonem i malował.
Atmosferę psujesz jedynie Ty swoim czepialstwem. Dorwałes w swoje ręce warriora i co? Masz z tego jakiś konkretny wniosek? Całą moją armie nazwałeś gorszą niż figurki w podkładzie to teraz nie rób selektywności, jak to ten model jest ble a ten ok. I powiedz mi gdzie nazwałem swoja armię och i ach, bo póki co widzę jedynie gdzie przyznaję, że maluję przeciętnie.
Przestań mi wmawiać jakieś swoje halucynacje bo zaczynasz być irytujący. Drążysz temat jakbyś nie miał co robić, wejdź na nasze forum, załóz temat "Żalosny konkurs na malowanie - przemyślenia Banana" i wyżal się jak to wszystko było do d..., a ja powinienem oddać nagrody i spalić swoje modele.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 1:04 pm

Ja pier***e, panowie skończcie już, przejdźcie na pm albo rozstrzygnijcie na gołe klaty (przynajmniej nie będzie krwii jak wam obu pewnie oczy wypali :p)
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 3:52 pm

Cytat :
Masz jakieś uwagi to napisz albo pmke albo tu, mi bez róznicy, ale kryjesz się z opinią bezpodstawnie  Wink

Sam zaproponowałeś, to teraz nie unikaj odpowiedzialności.

Cytat :
Powiedz mi które modele mam zalane to sam je z farby wypłuczę i pomaluję jeszcze raz

Powiedziałem a teraz płaczesz jaki to jesteś biedny bo Straszny i Krwiożerczy Banan czepia się Twoich zajebiście przecież pomalowanych figurek którym poświęciłeś ogrom czasu. Powiedziałem z resztą na Twoją prośbę (patrz cytat powyżej).

Proszę. Jeszcze coś mam Ci przypomnieć? Nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie.

I po raz kolejny zadaję pytanie: uważasz że nie było lepiej pomalowanych armii i zasłużyłeś w pełni na swoje miejsce? Ja uważam, że nie. Falus twierdzi podobnie. MGMowi się podoba, ale on nie widział całokształtu. Jeżeli uważasz, że nie było lepiej pomalowanych armii-spoko. Jak mówiłem, de gustibus non disputandum est.

Aha. Żeby nie było że jestem zazdrosny o to że nie zająłem miejsca w top 3 (bo zaraz z pewnością wysuniesz takie oskarżenie). Przyznaję publicznie, że moja armia była robiona trochę na dopierdol. Nie miałem czasu żeby ją dopicować i przyjechałem z tym, co było gotowe a co przy Necronach albo Tau wyglądało co najmniej biednie.
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 4:02 pm

Bananovitch napisał:
...dopierdol(...)dopicować...

Dobre ;D, powiedz że to zamierzone, proooooszę  Laughing .

A i nie powiedziałem że mi się podoba (w sumie napisałem wręcz odwrotnie ;P) tylko że nie widzę błędów które mu wytknąłeś ;/ wrrr.
Powrót do góry Go down
Wilk
Night Goblin

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 6:58 pm

Banan wyjaśni Ci najprościej jak mogę.

Po pierwsze nie płacze jakie to moje biedne figurki są jechane przez zawistników. To twoje zdanie, po prostu uważam za chamskie jechanie po czyjeś pracy. Tekst o żyłce sobie daruję bo nie będę się zniżał do tego poziomu.

Po drugie. Armia Szczura mi się nie podobała. Sorry, po porstu nie. Nie podobał mi się dobór kolorów. Oraz na pewno jednej z oceniających BARDZO się armia Szczura nie podobała, wiem bo potem gadałem z nią o tym. I też chodziło o kolory. Natomiast jeśli chodzi o techniki malarskie to Szczurowi na pewno dałbym pierwsze miejsce i uważam, że była bardzo profesjonalnie pomalowana. I tu jest zasadnicza różnica, Ty i Falus twierdzicie, że moja była ohydnie pomalowana. Spoko, ale najwyraźniej nieascetyczny jak MGM napisał dobór kolorów bardziej spodobał się nieprofesjonalnym oceniającym. Tak, zdziwiło mnie, że byłem przed Szczurem. Myślę, że w ocenianiu przez prosów malowania byłoby to niemozliwe. Ale nie oceniały prosy malowania więc przykro mi, najwyraźniej moja złota armia bardziej się podoba laikom niż szare profesjonalne malowanie. I tyle.

Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   Czw Lip 03, 2014 7:56 pm

Dobra, whatever. Podziekuj falusowi bo tylko i wyłącznie na jego prośbę nie będę kontynuował tej jałowej dyskusji bo widzę że jesteś typem człowieka do którego nie trafiają racjonalne argumenty. Jak ktoś napisał-rozstrzygnijmy to na gołe klaty przy stole. Mam nadzieję że nie będę musiał czekać roku czasu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Fantazjon i konkurs malarski   

Powrót do góry Go down

Fantazjon i konkurs malarski
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Konkurs na Opowiadanie!
» Konkurs urodzinowy
» konkurs na opowiadanie