ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Carolus
Goblin boss

Liczba postów : 221

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pon Maj 05, 2014 7:56 pm

Skoro moze glosowac kazdy to strolluje jakem troll i dorzuce swoje 3 korony.
Na poczatek Sah, szczytny pomysl az mnie zachcialo sie malowac.  Rolling Eyes
Nagrody sa i jest swietnie, zwlaszcza ten grzesiek.  Very Happy  niestety nie dorzuce zlocisza i nie pomaluje bo mnie nie ma.
Quins - wszystko ladnie, pieknie ale czegos mi brakuje, sam nie wiem czego wiec nie przejmuj sie.  Razz  jedeno wiem tennurglita troche za rozowy jak dla mnie. I tak lepiej bym nie pomalowal.
Piotr - sentinel za ciemny (jak moji Dark Angelsi) moze rozswietl 1-2 elementy dla przyciagniecis oka np. Plazme.  Razz
Banan - dobrze ze malujesz.   Shocked 
Czarny kon turnieju Malatyna wygrywa jak dla mnie, tylko znajdz Tego jezdzca lub ujezdzajaca Very Happy 
P.S
Trololololo
Gowno robie a krytykuje ale potrzebne odmienne zdanie dla balansu.  Cool 
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss

Liczba postów : 377

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pon Maj 05, 2014 8:05 pm

Carolus napisał:

Piotr - sentinel za ciemny (jak moji Dark Angelsi) moze rozswietl 1-2 elementy dla przyciagniecis oka np. Plazme.  Razz

Ma być ciemny i maskujący-jak to w wojsku Very Happy a tak na poważnie to mój pierwszy zmalowany WH i ciężko mi się przełamać Embarassed starałem się i tak go rozjaśnić na plazmie złotym i kolorami..ale next będzie fajniejszy Cool 
Powrót do góry Go down
Carolus
Goblin boss

Liczba postów : 221

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pon Maj 05, 2014 8:12 pm

W takim razie Piotrze:
Outstanding!
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pon Maj 05, 2014 8:13 pm

Carolus napisał:
W takim razie Piotrze:
Outstanding!
Ale nie obraziłeś mnie teraz??? Very Happy 
Powrót do góry Go down
quins
Maneater

Liczba postów : 1610

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Wto Maj 06, 2014 4:44 pm

Alez pewnie, ze Cie obraza! Przeciez pisze, ze lubi odmiany i trollololowanie Wink

Co do nurgla, to koniecznie chcialem go tak zrobic, zeby jak ty byc troche inny i sie wyszalec kolorystycznie. Teraz na tapete wezme lizaki wiec tam nikt nie powie, ze sa za kolorowe Wink
Powrót do góry Go down
http://www.rctrax.pl
-SaH-
Ork

Liczba postów : 419

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 8:51 am

Carolus napisał:

Na poczatek Sah, szczytny pomysl az mnie zachcialo sie malowac.  Rolling Eyes

Bardzo dziękuję Smile Sam miałem wielkie parcie na figsy i malowanie, stąd i pomysł się wziął.
Niestety, jak to się mówi - życie to nie je bajka Razz i kwiecień a pewnie i maj z czerwcem to będą wyjęte z kalendarza Smile

No nic, Panowie! Zapraszam do oceny - uczestnicy też oczywiście mogą głosować Smile

Ja swój głos oddaję na: Banana - jakoś mi się tak wydaje, że zrobił najwięcej, a malowanie jest schludne i przyjemne dla oka.
Co do innych - Quinns i Malatyn - prace na najwyższym poziomie jak zawsze :)Jak walniecie w następnym rozrachunku pełny oddział czy coś takiego, to macie raczej pewne głosy.
Piotrkur - nie znam się na 40tce, ale dla mnie wygląda spoko. Jeszcze go na podstawkę i będzie naprawdę super!

Pozdro!

Ps!! Edytuję post nr 2, tam będą wyniki oraz głosy.
Głosujemy jednak do środy do 13.05, więc zrzuta na nagrody plus wręczenie może być w środę 14.05 w klubie Smile

Ostatnio zmieniony przez -SaH- dnia Pią Maj 09, 2014 9:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

Liczba postów : 4106

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 9:36 am

Oddaje swój głos na piortkura o ile on brał udział, ale chyba tak - sentinel mnie powalił Smile
Jeżeli nie to na Banana - najwięcej pomalował i chyba jedyny sprostał swojemu wyzwaniu.

Ork

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 9:44 am

piortkur brał udział Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2293

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 9:47 am

Banan, bo my ziomale od Hord musimy trzymać się razem ;p. Ale pewne drugie (i gdybym był obiektywny pierwsze) miejsce ma kurczak.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 9:48 am

To piortkur może w końcu poznamy jegomościa przy wręczaniu nagrody albo na turnieju 24 maja.

Goblin boss

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 10:47 am

Szczur napisał:
To piortkur może w końcu poznamy jegomościa przy wręczaniu nagrody albo na turnieju 24 maja.
Może się uda..ja osobiście na gryzonia bym zagłosował..a podstawka będzie..pracuję nad nią..a i kurczak jeszce będzie podrasowany..
Wiedziałem że coś jeszcze u quinsa miałem do załtwienia..kasy mu nie dałem za siebie!! Embarassed 
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 10:56 am

Poczekamy - składki zawsze się ściągnie Smile

Na gryzonia - czyli jak rozumiem Quinsa Smile Przyznaję głos Smile
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2293

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 12:31 pm

Szczur napisał:

A ja Go znam ;P!
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 12:51 pm

MGM napisał:
Szczur napisał:
A ja Go znam ;P!
Chwalipięta!! Very Happy
A kiedy uroczystość zakończenia czelendżu kwietniowego Question 
Powrót do góry Go down
-SaH-
Ork

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 1:14 pm

Jak się uda to 14.05 Smile
Ale też nic nas nie ciśnie, może być w sobotę 24.05.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 1:50 pm

Co do moich prac, to chętnie posłucham komentarzy ale jak pisałem nie biorę udziału w konkursie jako odbiorca nagród.
Banan - faktycznie pomalował najwięcej ale niestety za płasko pomalowane - widać to wyraźnie na twarzach i pancerzach czyli płaskich elementach.
Malatyn - fajnie malujesz ale postaraj się robić jaśniejsze zdjęcia, bo ciężko jest się ustosunkować do pracy. Ciemny bo ciemny ale koniu mi się podoba.
Piotrkur - przypiąć się mogłem tylko do siłownika reszta fajna

Reasumując ciężki wybór bo wszystkie prace mi się podobają - i komu tu się narazić Smile
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

Liczba postów : 3818

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 3:01 pm

Cytat :
faktycznie pomalował najwięcej ale niestety za płasko pomalowane - widać to wyraźnie na twarzach i pancerzach czyli płaskich elementach.

To figurki do gry. I jako takie były malowane. Mogłem jeb@ć z każdym 150 godzin jak Bohun z kostką, ale jaki byłby w tym cel, skoro jeden upadek ze stołu (o co w trakcie gry nietrudno) i 150h idzie się walić?

Swoją drogą-mówisz, że płaskie. Jestem ciekaw co wyciśniesz z tak nudnych, pozbawionych szczegółów modeli jak podstawkowi marynarze (wyjątkiem jest sierak). Bez przekąsu-naprawdę jestem ciekaw co doświadczony modelarz może z nimi zrobić.
Powrót do góry Go down
quins
Maneater

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 6:07 pm

O matuniu jak się rozjuszyłeś  affraid 
Ja tam żaden doświadczony modelarz, ot dłubię sobie i na wolnym od nacisków i moderacji forum głośno wyrażam swoje zdanie.
Każdy ocenia po swojemu. Ja nie gram tylko maluję więc oceniam od strony malowania. Ktoś inny gra i ocenia od strony praktyczniej malowanie figsów.
Dlatego też nie ja sam dokonuję wyboru tylko oceny wyrażają wszyscy zespołowo i wyciągana jest średnia Smile

Luzik.

PS: Wcale 150 godzina na jedną nie jest potrzebne. Jak masz aero, to pokażę Ci zarąbistą i szybką metodę na hurtowe cieniowanie pancerzy marines - rewela - sam testowałem !
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 6:29 pm

Quins ale Banan naprawdę chce zobaczyć co wyciśniesz z takiego podstawowego marynata. To było naprawdę bez ironii. Jeszcze musisz parę Trolli Forumowych poznać Smile

Maneater

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 6:43 pm

Ale ja z marynata jak piszecie wycisne wiecej tylko, ze pod katem malowania a nie grania. Wiec to i tak nic nie da. Szkoda bic piane.
Powrót do góry Go down
faLus
Ork Shaman

Liczba postów : 976

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 6:54 pm

Quins, ja bym chętnie obczaił technikę na szybki pro-paintimg marynat. Na następną wypłatę kupuję aero, a na samą myśl o malowaniu sm'ów mnie skręca. Także przy następnej wizycie mógłbyś okazać chociaż efekt tej metody. Najlepiej wstaw w gablotkę na sklepie Very Happy
Powrót do góry Go down
quins
Maneater

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 7:16 pm

Spox, pokażę bo metoda jest zaje@.ta a co najlepsze jest gdzieś na tym forum ale chyba na to nikt uwagi nie zwrócił Wink
Powrót do góry Go down
piotrkur
Goblin boss

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 7:24 pm

Jak się uda to poproszę kolesia od "figsów" i zmaluje mi na pokaz jednego SM-takiego zwyklaka z gratisów,sam jestem ciekaw jak mu to wyjdzie.. Shocked a "miszczunio" to on jest Exclamation lol!
cieniowanie quins masz na myśli "aerkiem" od góry? Very Happy 
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

Liczba postów : 3818

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 7:53 pm

Heh, ależ ja jestem spokojny Wink dlaczego ludzie tak reagują jak coś im mówię?

Jak pisałem gdzieś u siebie na blogu- malarz ze mnie co najwyżej przeciętny i to raczej w dolnych granicach granicach tej przecietnosci :p

Aero nie mam i przez najbliższe parę miesięcy nie będę miał (falus, padawanie, czyń swą powinnosc Wink). Po prostu jestem ciekaw co z niego jest w stanie wyciągnąć ktoś kto malarzem jest o niebo lepszym ode mnie.
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   Pią Maj 09, 2014 8:44 pm

Bananovitch napisał:
Heh, ależ ja jestem spokojny ;)dlaczego ludzie tak reagują jak coś im mówię?

...

Poczytaj swoje posty to się dowiesz Very Happy

PisanieTemat: Re: wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)   

Powrót do góry Go down

wyzwanie malarskie - KWIECIEŃ (edit 09.05)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Wyzwanie Tytanów na Czarnym Rynku! [PL]
» Spoiler: Kalendarz na kwiecień
» 【SPOILER】 Wyzwanie Tytana
» GRA - Koń Abaco Barb w Wyzwaniu Tytanów (serwer PL)
» Boreasz w Wyzwaniu Tytanów - 26 kwietnia 2013