ZAD TROLLA Koszalin

Forum miłośników gier bitewnych oraz strategicznych z Koszalina i regionu.

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
MGM
Ogr Tyrant

Liczba postów : 2331

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lut 03, 2014 10:36 am

Powrót do góry Go down
Kwaku
Black Ork Chieftain

Liczba postów : 1040

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lut 03, 2014 1:09 pm

a to ciekawostka Smile ciekawe jakie to będzie miało odniesienie do wprowadzania nowej poprawionej 6.1 edycji  lol! 
Powrót do góry Go down
Szczur
Troll
Troll

Liczba postów : 4119

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lut 03, 2014 3:39 pm

Dataslate to bym się tym nie podniecał, bo na turniejach ligowych raczej nie uświadczysz dataslatów, trza by było dopuścić Tau co nikomu się nie podoba.

Ork

Liczba postów : 487

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lut 03, 2014 3:49 pm

na całe szczęście wh40k to nie tylko liga  Wink 
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

Liczba postów : 3818

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lut 03, 2014 9:24 pm

Tak? Wink
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr

Liczba postów : 1412

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pią Paź 31, 2014 6:53 pm

Dwa nowe duże stworki wychodzące na dniach Smile :

http://eltallerdeyila.blogspot.nl/2014/10/tiranidos-toxicrene-y-maleceptor.html

Powodzenia w transportowaniu pana mackowatego jak mu nie zmagnesujecie parzydełek Razz .
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pią Paź 31, 2014 9:31 pm

Ja się pytam gdzie jest Cthulhu? Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pią Paź 31, 2014 10:09 pm

Bananovitch napisał:
Ja się pytam gdzie jest Cthulhu? Evil or Very Mad
Trafił tam skąd sie już nie wychodzi Razz  :
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Sob Lis 01, 2014 12:42 am

Bajzel robią taki w tym GW że się w pale nie mieści, co chwila coś wychodzi ch.. wie do czego, zasady trzeba kupić oddzielnie względem modelu ;D, nijak się to ma do dexu ;/. Imho mogli spokojnie zrobić to z głową: Dex, supl, slate i tak na przemian - np. Dex SW, supl Tyr i slate do DE, później dex Tyr, supl do DE i slate BA itd.

Ludzie by wiedzieli na czym stoją i na co pieniądze zbierać, gra by się unormowała, bo jak na razie to jeżeli chodzi o wydawanie to jest rozkurwiks na całego ;/. No chyba ze szykują End times dla 40-stki, co bym przywitał z wielkim entuzjazmem...
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork

Liczba postów : 438

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lis 03, 2014 5:25 pm

wychodzi ze te nowe robaki juz z nowego deksu są Very Happy
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lis 03, 2014 5:27 pm

Nieee raczej dataslata z WD dla odmiany, bo za mały chaos jest bounce

Już to poprzednie gówno z mackami było irytujące, a to może wypłacać 5 dużych placków co turę i jeszcze łazić, a dreadclawa do CSM to nie łaska zdataslatować?
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lis 03, 2014 6:45 pm

tyranidzki droppod Very Happy moze miec 20 modeli
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lis 03, 2014 7:20 pm

MGM napisał:
Nieee raczej dataslata z WD dla odmiany, bo za mały chaos jest bounce

Już to poprzednie gówno z mackami było irytujące, a to może wypłacać 5 dużych placków co turę i jeszcze łazić, a dreadclawa do CSM to nie łaska zdataslatować?

Tak wiem, chodziło mi o to że za mały chaos jest w zasadach/modelach/wydawnictwach. Poprzedni spore miałtylko jakieś śmieszne strzały to może strzelać dużymi plackami ;/. I przewozić monstrusy ;/.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lis 03, 2014 7:30 pm

to byłoby dobre wreszcie 3/4 kodeksu byłoby oplacalne do brania, zwiekszona przezywalnosc = czestsze wystawianie Very Happy
Powrót do góry Go down
Bananovitch
Troll
Troll

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Pon Lis 03, 2014 8:21 pm

TAK! W KOŃCU! W KOŃCU KTULU!!!
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Wto Lis 04, 2014 3:35 am

Cytat :
a dreadclawa do CSM to nie łaska zdataslatować?
Dredszpona masz przecież w IA Razz . Nawet wyszedł niedawno jeden, nomen omen 13, IA poświęcony tylko i wyłącznie rogatym Razz . A coś fajnego w WD dostaniesz jak odpokutujesz za smoki Twisted Evil Razz .
Powrót do góry Go down
Cezar
Ogr

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Sob Lis 08, 2014 3:45 pm

Jeśli ktoś nie złapał nowych potworków w WD Wink , ich rulsy właśnie umiesczono w necie.

http://www.blacklibrary.com/Home/free-to-download.html

Tadam, GW właśnie udostępniło COŚ ZA DARMO cyclops cyclops .
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Czw Lis 20, 2014 3:25 pm

ktoś ma już zasady do tych nowych tyrkowych podów, bo zamówiłem model a nie moge nigdzie znalezc zasad a chciałbym sie wyrobić na fista z nimi
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

Liczba postów : 873

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Czw Lis 20, 2014 4:34 pm

@Amittus
głowy nie dam, ale na Tyrkowym podforum na Gloria Victis ktoś chyba wrzucał do nich linka

I tak baj de łej, masz jakiś kontakt do Wilka bo na FoFa chciałbym skręcić venomspam ale nmodeli mi brakuje i pożyczyłbym ze 3 venomy.
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Czw Lis 20, 2014 5:15 pm

musisz pisac na ich forum ja juz od dawna tm nie działam
Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Czw Lis 20, 2014 5:32 pm

a jaki jest link do ich forum bo znaleźć nie mogę ?
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Czw Lis 20, 2014 5:42 pm

Powrót do góry Go down
GrimgorIronhide
Ork Shaman

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Czw Lis 20, 2014 5:47 pm

dzięki
Powrót do góry Go down
Amittus
Ork

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Wto Wrz 01, 2015 8:30 pm

opłaca się kupować ten zestaw tyrko blodziowy do lewiatana??
z tyrków to w sumie karaś i wariorzy są grywalni, genki cienkie jak barszcz, dredafurioso mozna od biedy na mordafanga przerobić, widziałem tam termosy ale jak będą miały za dużo blodziowych onaczeń to lipa będzie, to samo z kompanią śmierci
Powrót do góry Go down
MGM
Ogr Tyrant

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   Sro Wrz 02, 2015 5:47 am

Amittus napisał:
opłaca się kupować ten zestaw tyrko blodziowy do lewiatana??
z tyrków to w sumie karaś i wariorzy są grywalni, genki cienkie jak barszcz, dredafurioso mozna od biedy na mordafanga przerobić, widziałem tam termosy ale jak będą miały za dużo blodziowych onaczeń to lipa będzie, to samo z kompanią śmierci

Raczej się opłaca. Termosy są zwykłe boxowe. Death companię mogę wziąć za Twoją piechotę. Dred jest Furioso czyli Bladziowy - też mogę się wymienić na Veneryka. Genki obsysają ale mają "limitowanego"  Cool  ziutka który jest bardzo podobny od tego z SH czyli ładny - do kolekcji się przyda. Do tego "limitowany" bohater Bladzi na sprzedaż lub do konwersji.

Oczywiście o rulebooku nie wspomnę ;D - jak masz to bierz po polsku Skoczek chętnie odkupi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE   

Powrót do góry Go down

TEMAT DLA POCZĄTKUJĄCYCH I NOWYCH W TEMACIE
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jak pisać kolorem w temacie
» Temat do zamknięcia.
» Kto lubi serial Tajemnice Domu Anubisa ?
» Moje hobby
» oglądamy "spadające gwiazdy"